Przejdź do treści
Projekty

Rent a car

Wypożyczalnia samochodów w Bielsku-Białej Project 176 oferuje Państwu wynajem samochodów sportowych i wyczynowych, znanych marek takich jak: Maserati Quattroporte, Mitsubishi Lancer Evo X, Polaris Buggy PRO TURBO. To jedyna taka wypożyczalnia samochodów sportowych i wyczynowych na Śląsku. 

Spełniamy Twoje marzenia. Pomagamy realizować Twoje dzisiejsze fantazje. 

DO WYNAJĘCIA NA OKOLICZNOŚCI WESELNE i na specjalne okazje. 

Dla Klientów mających w swoich żyłach trochę adrenaliny jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę dopasowaną do danego modelu auta i długości najmu. Wynajęcia na okres krótkoterminowy, jak i długoterminowy. 

 

Mitsubishi Lancer Evo X

Dla miłośników adrenaliny, szybka sportowa jazda i moc emocji. Samochód rozwija prędkość do 400km/h. Napisz do nas i zarezerwuj jazdę Mitsubishi Lancer EVO.

Polaris Buggy PRO TURBO

Offroadowa przygoda w tej niezwykłej maszynie to świetna zabawa. Napisz do nas i zarezerwuj Buggy Polaris RZR 1000 turbo 200km.

 

Maserati Quatroporte

Wypożyczenie u nas tego auta to niezwykła okazja by doświadczyć emocji z motoryzacji w jej najwyższej próbie. Sylwetka auta, jego wnętrze oraz sama jazda to niezwykłe doświadczenie. Auto wypożyczamy tylko z kierowcą, możliwa jest też jazda na torze. Napisz do nas by wypożyczyć Maserati  Quattroporte.

Skontaktuj się z nami